Strój karnawałowy dla dzieci

Najlepsza zabawa karnawałowa dla malucha to przebieranki. Warto wybrać strój, w którym dziecko będzie się czuło się wyjątkowo i wygodnie. A gdyby tak odstąpić od sztampowych spidermanów i kopciuszków i wybrać coś nietuzinkowego?

Księżniczki są passe?

Warto dziecku zaproponować coś niepopularnego, ale wyjątkowego zarazem, gdyż ryzyko powielenia stroju jest wysokie. Widok tych samych strojów dla księżniczek, batmanów i wizerunków postaci z aktualnych kinowych hitów sprawi nie tylko nam wielką przykrość.

Ciekawym rozwiązaniem są przyjęcia tematyczne, na które dzieci mogą przyjść w strojach wymyślonych przez siebie postaci, nie tylko tych, które proponują wielkie wytwórnie filmowe. Każda kreacja wymyślona samodzielnie przez malucha i przez niego nazwana pobudzi dzieci do twórczego myślenia i na chwile odciągnie od komercyjnych propozycji. Gwarantuje to również niepowtarzalność przebrania.

Przerabianie strojów z szafy

Równie kreatywna może okazać się propozycja zanurzenia w głąb szafy i wyczarowania bajecznego przebrania z tego, co się w niej znajdzie. Takie stroje bardzo często sprawią nam więcej frajdy niż kupne, trochę pracy nożyczek czy odrobina cekinów i kleju z brokatem i mała gwiazdeczka gotowa na bal. To kolejny pomysł na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem i dobrą zabawę dla całej rodziny.

Dla tych, którym zabraknie pomysłów lub zawartość szafy okaże się zbyt skromna butik coocoo.pl podaje kilka propozycji na to, jak nietuzinkowo i ze smakiem wystroić małego imprezowicza. Z pozornie prostej sukienki można stworzyć balową kreację na miarę księżniczki, a chłopięca koszula za sprawą wyszukanych dodatków przemieni naszego smyka w prawdziwego rycerza.

Ciekawe kroje i szeroka gama kolorów pozwoli na skompletowanie kreacji, w której dziecko będzie się czuło odświętnie, magicznie i wyjątkowo. Coocoo.pl proponuje niebanalne zastosowanie ubranek, które świetnie sprawdzą się również na co dzień. Warto przygotować się wcześniej i sprawić, by karnawał był czasem niezapomnianej zabawy, kolorowych dekoracji i ciekawych, nietypowych strojów.